Sex Hikayeleri

3 sene önce - Admin Ekledi - 2179 Kez Okundu

Kız Kardeşim Mastürbasyon Yaparken

Kız Kardeşim Mastürbasyon Yaparken

Sizlere başımdan geçen bir anımı paylaşmak istiyorum. Benim Nehir adında bir kız kardeşim var ve ben kardeşim demeden onu becerdim.

Onunla yaşadığım bu deneyimimi de sizlere anlatmak istiyorum. Biz öyle orta düzey kardeşler değiliz ben 40 yaşında bir adamım kardeşim ise 38 yaşında bir kadın. Kız kardeşimi daha çok orta düzey yaşlarda bile becermek istiyordum. Bunu ona da belli etmeme rağmen benim teklifimi bir türlü kabul etmedi ve sevişmeye de yanaşmadı ama nihayet ikna oldu ve kardeşimi kendisinin de isteği ile becermeyi başardım bir gün bana gelmişti ve birlikte alkol alıyorduk konu döndü dolaştı çok eski yıllara geldi ben de kendimi tutamadım ve ona neden daha önce bana kendisini becermeme izin vermediğini sordum. Kardeşim ise eskiden böyle bir korku yaşadığını ama artık evlenmiş boşanmış bir kadın olduğunu ve bu korkusundan da tamamen kurtulduğunu anlattı.

Sanırım kardeşim dul kaldıktan sonra baya azmıştı ve kendisini becerecek bir kişi arayışına düşmüştü. Bunu ben yapmazsam başkası yapacaktı zaten o da açık açık sen beni becermezsen ben de başka bir erkek bulup kendimi becertirim diye söyledi ama benim bir şartım vardı çünkü artık kardeşim yaşlanmış ve ben de aç kurtlar gibi gözümü onun 19 yaşında olan kızına dikmiştim. Kardeşim önce kızının daha önce hiç seks yapmadığını ve bu konuda tecrübesiz olduğunu söyledi ama ben yine de ısrar etmeye devam ettim ne yapacak edecek o körpe kızı bir şekilde becerecektim zaten yeğenim bana karşı çok yılışıktı ve bana seksi hareketler yapmaya bayılıyordu. O yüzden onun da bu işe razı olduğundan emindim kardeşimin ise tek yapması gereken ben evde yalnızken kızını bana getirmekti kardeşim bunu kabul edince hemen aletimi dışarıya çıkardım ve onun ağzına vermeye başladım uzun uzun aletimi yaladı ve ben birden hamle yapıp kardeşimi yere yatırdım ve soymaya başladım kardeşimi tamamen çırıl çıplak soyduktan sonra da hemen bacaklarının arasında yerimi aldım ve vajinasını yalamaya başladım bir yandan da ellerimi memelerine atmış okşuyordum yıllar sonra da olsa kardeşimi becerme zevkine artık ulaşmıştım.

Vajinasında bir tane bile tüy yoktu ve tüysüz am gerçekten de çok güzeldi ben de vajinasını büyük bir zevkle yalamaya devam ettim zaten artık aletim taş gibi olmuş ve vajinasına girmek için sabırsızlanır hale gelmişti Kardeşim de bunu anlayınca hemen girmem için bacaklarını iki yana açtı bir yandan da beni gaza getirmek için hadi erkeğim sok içime sok dibine kadar diye inliyordu benim de artık dayanacak gücüm kalmamıştı ve ben de aletimi kardeşimin vajinasına köklemeye başladım. O kadar güzeldi ki neredeyse içine girer girmez boşalacaktım ama kendimi tuttum daha sonra da vajinasının içerisinde seri bir şekilde git gel yapmaya başladım. O kadar zevk alıyorduk ki ikimiz de daha uzun süre dayanamadık ve çığlıklarla ilk orgazmımızı yaşamaya başladık ben kardeşimin içine boşalmıştım ama onun korunduğunu bildiğim için hamilelik gibi bir şüphem olamazdı neyse boşaldıktan sonra birlikte uzanıp biraz dinlendik ve daha sonra da kalkıp birlikte duşa girdik tabi ki duşta da boş geçmek olmazdı.

Kardeşimi burada da bir posta poposundan becerdim ve ikimiz de rahatladık. Kardeşimin kalcaları yaşına rağmen çok harika bir şekli vardı ellerimi avucumu kız kardeşimin kalçalarının arasına yerleştirip kalcalarının yanaklarını ayırıp öpmeye yalamaya başladım parmaklarımı yavaşça aynı zaman içerisinde poposuna sokup çıkarıyordum genişletiyordum o güzel kalçalarının arasında ki tatlı yerini aletimin içerisine girebileceği seviyeye gelmişti aletimi avucuma aldım ve kardeşimin poposuna dayadım içerisine sokup çıkarıyordum yavaşça ucunu sokup geri çekiyordum kardeşimin hoşuna gidiyordu ben içerisine girdikçe göğüsleri savruluyordu sağa sola doğru belinden kavramış kalcalarımı hareket ettirerek içine girip çıkmaya başlamıştım daha çok sokuyor çıkarıyordum köklüyordum içerisine pompaladıkça inliyordu kardeşm inledikçe ben daha çok zevke geliyordum ve kız kardeşime döşüyordum içinde gidip geliyordum aletim iyice sertleşip kalınlaşmıştı ve kız kardeşimin tatlı kalçalarının içerisine boşalacaktım harika görünüyordu kalçaları kalınlaan serleşen aletimi poposunun içinde boşalarak rahatlattım.