Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 1709 Kez Okundu

Gizlice evime girmişti bende siktim

Gizlice evime girmişti bende siktim

Benim gibi seks hikayelerini seven insanlarla kendi yaşadığım ilginç bir seks tecrübemi paylaşmak istiyorum. 37 yaşında bir erkeğim, fakat beni görenler maksimum 26 yaşında falan sanıyor, Mobil Seks Hikayeleri uzun saçlı ve sakallı bir erkeğim, hep takım giyinirim ve saçlarım hep erkek topuzu şeklinde topludur. Çevremdeki kadınlardan ve hatta genç kızlardan çok fazla ilgi görürüm. Benimle beraber olabilmek için kuyruk oluyorlar desem yeridir.

İnternetteki arkadaşlık uygulamalarını kullanırım. Oralardan hep genç kadınlar, çıtırcık kızlar bana yazarlar ve seks hayatım aslında çok aktiftir. Fakat herkesin kendince bir fantezisi, fetişi var ya işte benimki de seks hikayelerini okumak. Birlikte olduğum kadınlarla epey yoğun bir cinsel hayatım var. Bazen bir hafta falan kimseyle buluşmadığımda olur. Ben bir bunaldım o ara kadınlardan yaklaşık iki haftadır falan şu uygulamalara da girmedim, elimde sürekli bana yazan yarrak müptelası kadınlara da cevap vermedim. Uyanıp takımları çekiyor sabah galerimi açmaya gidiyor, akşam arkadaşlarla arada içiyor eve geliyordum.

Evde birkaç kez bir şeylerin yeri değişmiş, oynanmış gibi falan geliyordu. Ama yalnız yaşıyorum, bunu ben yapmasam kim yapacak diye de düşünüyorum. Kıyafet dolabında bazen bir şeyler ufaktan oynanmış gibi falan geliyordu. Parfüm şişem başka yerde duruyordu. Şimdi öncelikle ben bunları benim azgın komşumun yaptığını tabii düşünmedim. Ama belki de düşünmem gerekiyordu. Ev sahibim onlardı. Bunlar karşı karşıya komşuyken eşiyle tanışmış. Normalde benim oturduğum daire adamındı, ama o kadının dairesine 12. kata taşınmış. Ev daha büyük diye böyle tercih etmişler, ben de adamın dairesine kiraya geldim.

Yaklaşık iki yıldır evliler, çok da tanımıyorum. Sadece kirayı bankadan yatırmak yerine elden veririm. Gittiğimde arada otururum, adamla arada oturur içeriz, sohbet muhabbet ederiz. Oda 42 yaşında bir adam, karısı da 35 yaşında. Güzelde bir kadın ama, taş gibi desem yeri var. Güzellik salonu işletiyor, kendisi Mobil Seks Hikayeleri de belli yaptırmış bir şeyler. Adamda inşaat işiyle uğraşıyor. Bu arada benim de oto galerim var. Oturduğumuz yerde güzel bir sitede rezidans. Neyse detaylar bu şekilde işte.

Kadının hoş sohbet, güleç yüzlü, biraz da cilveli bir fingirdek olduğu hareketlerinden belli zaten. Bana bakışları konuşması da bir tuhaf. Sabahları bazen karşılaştığımız zaman kocasından gizli beni talepkar şekilde süzdüğünü de görürüm. Benim zaten seks hayatı aktif de öyle am manyağı bir adam da değilim. Seksi severim, ama kimsenin karısında kızında gözüm de olmaz. Neyse ben bir gün dükkanı bizim çalışana bıraktım, bir abimizi havalimanından almaya gittim. Dönüşte de bir eve uğrayıp spor çantamı alayım dedim. Haftanın dört Mobil Seks Hikayeleri günü spora giden bir adamımdır.

Kapıyı çıkarken kilitlediğime emindim, ama kilitli değildi. Açıp girdim. Etrafa bakındım ve anlam veremedim. Çünkü duştan su sesi geliyordu. Parfümümün kokusu her yeri sarmıştı. Bu saate kadar benim sıktığım parfümün kokusu etrafta kalmazdı. Duşta birisi vardı, ama bu çok anlamsızdı. Hırsız mı girdi falan diye düşünerek kendi kendime bir ton saçma düşünceyle yavaşça duşa ilerledim. Kapı aralık duruyordu. Biraz daha aralayıp duşa baktım. Duşta bir kadın vardı. Siyah saçları beline kadar uzayan, yan duran bir kadın.

Vücudundan sular akarken o dolgun ve dimdik duran göğüsleriyle çıkık hafif dolgun kalçaları ve ince vücudu çok güzel gözüküyordu. Ne yapacağımı bilemez halde onun komşum, ev sahibim olan Deren olduğunu fark ettim. Buna anlam veremiyordum. Ne alaka bu evde duş almayı mı özlüyordu yani. Ben bunları düşünürken o köpüklenmeye başladı. Yarrağım resmen şaha kalkmıştı, kadının bu kadar seksi bir vücudu olduğunu bilmiyordum.

İçeri yatak odasına geçtim ve niyetinin beni istemekten başka bir şey olamayacağına karar vererek tamamen soyundum. Yatağın ortasına sırtımı başlığa dayayarak uzandım, bunun duştan çıkmasını beklemeye başladım. Su sesi kesilince telefonu bıraktım. Onun kıyafetleri de yatağımın üzerindeydi, alıp Mobil Seks Hikayeleri dolabın içine koymuştum. Bir şarkı mırıldanarak yatak odasına doğru geldi ve beni görünce yerinde sıçrayarak ‘Burada ne arıyorsun’ derken fal taşı gibi açılmış gözleriyle yatakta uzanan vücuduma ve kalkıp halde tuttuğum yarrağıma baktı.

‘Sen ne arıyorsun, bence beni’ dedim. O irkilmiş halinden normale dönerek normal duruşunu aldı ve epey uzun bir süre bana baktı. Düşünüyordu belliydi. ‘Sanırım her şey ortaya çıktığına göre konuşmaya gerek yok, çünkü belli ki sen de beni istiyorsun artık’ dedi. Üzerindeki havludan ellerini çekti ve çırılçıplak o seksi vücudu ortaya çıktı. Resmen şaheser gibi bir vücudu vardı. Yarrağım biraz daha sertleşti. Yavaşça yatağa geldi ve üzerime çıkıp oturdu. Benim sırtım başlıkta yaslıydı ve gözlerimin içine bakarak elini tükürüğüyle ıslatıp amının arasına sürttü. Amının iki dudağının arasına yarrağım gelecek şekilde yerleşti.

Sürtünmeye başladı üzerimde ve ‘Seninle sikişmeyi gerçekten çok istedim. Çok sikici bir erkek gibi duruyorsun, ben Murat’la sadece çok zengin diye evlendim ve maalesef işleri kötüye gitti. İki yıldır düzgün bir sikiş yaşayamadım. Seni ne kadar arzuladığımı bilemezsin’ dedi. Bir şey söylemeye lüzum görmüyordum. Çok seksi ve kaliteli bir hatun sikilmek istiyorsa ben de aynen bunu yapardım. Elimi ensesinden saçlarının arasına doğru geçirdim ve dudaklarına yapıştım. Sikişmek için öper gibi öptüm. Romantik falan değil. Seni fena şekilde sikeceğim öpüşmesini yaptım.

İnlemeye başlamıştı bile, hem de saha sikilmeden. Saçlarından tutup dudaklarını öpmeye devam ederken elimin birini de kalçasına koyup sıkarak yarrağımın üstünde kaydırmasına yardımcı oldum ve sonra saçını bırakıp iki kalçasından tutup o cayır cayır yanan amcığının dibine kadar yarrağımı soktum. Bunun Mobil Seks Hikayeleri inlemeler arttı ve iyice kendinden geçmeye başladı. Sonra hafif üzerime doğru eğilip sürtünür şekilde amına alıp çıkarmaya başladı. Bu hareket bir kadının boşalmak istediği, kendisini düşündüğü bir hareketti ve hiç sevmezdim. Sinir olurdum. Yarrağımı amından çıkarmadan bunu tutup çevirdim ve yatakta sırtüstü yatırdım.

Yatırdığım esnada da amının dibine yarrağı iyice çaktım. Hızlı ve sert bir şekilde sikmeye başladım. kendi istediği gibi bir seks olacak sanırken bir anda neye uğradığını şaşırdı ve çenesinden tutup dudaklarını ısırarak öptüm, çok sertçe amına giriyordum ve canının yandığı suratından belliydi, ama tabi her kadın gibi onun da hoşuna gidiyordu bu sert sikişim. Ağzına tükürdüm ve iyice şok olduktan sonra bunu biraz kendimi geri çekip yüzüstü yatağa yatırdım. Kafasını yatağa gömer gibi bastırıp amının dibine çakmaya devam ettim.

Dibine dibine köklüyordum ve arada nefes alsın diye elimi kafasından çekiyordum. O çıkık kalçalar kasıklarımın altında sıkışıp dalganıyordu. Amına kökledikçe bu artık çok bağırmaya başladı ve ben de kafasını tekrar gömdükten sonra iyice bir hızlandım ve amına koydum resmen. Artık boşalma vakti gelince yarrağımı Mobil Seks Hikayeleri çıkarıp kalçalarının ve belinin oralara döllerimi boşalttım. Resmen onu kullanmıştım, boşaltmamıştım ve umurumda değildi. Onun için hayal kırıklığı kalması daha iyiydi. Yarrağımı istemişti ve yedi. Kimse ona mutlu edeceğimi söylemedi. Ne olur ne olmaz diye komodinden peçete alıp döllerimi silip klozete attım. ‘Evimin sendeki anahtarını alayım, hadi ben de çıkacağım’ diyerek giyinmeye başladım.