Sex Hikayeleri

3 sene önce - Admin Ekledi - 1017 Kez Okundu

Betülün istediği tek şey tüm döllerimi yutmaktı

Betülün istediği tek şey tüm döllerimi yutmaktı

Betülle olan anımla karşınızdayım bu seferde. Betül yaşadığım yere okumaya Tekirdağdan gelen 18 yaşında biraz balık etli esmer güzeli tam fırlama bir kızdı.Yıllar önceden kalan ahbaplık sayesinde babalarımız görüşmeyi sürdürmüşler Betülde Ispartayı kazanınca hemen soluğu bizim yanımızda almışlardı. Eve ilk geldiklerinde Betüle kardeş gözüyle bakmıştım aramızda baya yaş farkı vardı çünkü.Bütün işlemleri 2 miz yapmış en son kalacağı apartı bile ayarlamıştık. O gece yatıp okul açılana kadar tekrardan geri döndüler. Okulun açılmasına 2 gün kala yeniden geldiklerinde eşyaları hep beraber aparta götürüp yerleştirdik. 2 gün bizim evde kaldıktan sonra ailesi Betülü bırakıp gittiklerinde olayların çok farklı boyutlara geleceği aklımın ucundan geçmiyordu.

Betül bazı akşamlar bize yemeğe geliyordu. Yemekten sonra oturup sohbet etmiş saat baya geç olmuştu ki annem benim bırakmamda ısrar etti. Araca atlayıp apartına doğru giderken bilgisayarda işinin olduğunu arada işyerime gelip çalışıp çalışamayacağını sordu. Ben tabiki istediğin zaman gelebilirsin deyince akşamları okuldan çıktıktan sonra gelirim o zaman deyip teşekkür etti. 2 gün sonra akşam üstü çalışanlar ayrılmış nette bi site keşfetmiş film vs indiriyorken Betülün içeri bir anda girmesiyle alel acele sayfaları kapayıp onu karşıladım.

Bir süre sohbet ettikten sonra pcde 1-2 saatlik işinin olduğunu söyleyince yan masaya yöneltip orda çalışmasında sorun olmadığını belirttim. Betül hemen oturup çalışmaya yazılar yazmaya başladı. 15 dk falan yazdıktan sonra ben yapamıyorum ya diyip üzüldü. Sorun değil sen oku ben daha hızlı yazarım deyince çok sevindi.Hava kararmış biz hala çalışıyorduk ki Betüle zaten az kaldı istersen yemek ısmarlayalım bitiririz böylece deyince tamam dedi. Sen dur ben yemek yaptırıp geleyim deyip yanından ayrıldım. 25 dk sonra geri geldiğimde Betülü benim pc nin başında gördüm. İlk anda tedirgin olmasamda sonradan aklıma indirdiğim filmler geldi. Ya pc deki klasörleri görürse diye düşünürken kapıyı örtüp arka taraftaki bölmeye geçtim Betülde arkamdan geldi. Hızlıca yemeği yiyip kalan sayfalara başladık. O okuyor ben hızlıca yazarken 1 saate kalmadan bitirip rahatladık.

Çıktıyı alıp Pc yi kapayıp bir şey içermisin diye sordum.Kahve çok iyi olur rahatlarız böylece deyince arkaya geçip kahvelerle geri geldim. Betül yeniden benim pc de oturuyordu. Geldiğimi görünce bişeyleri kapattı oda hızlıca.Yerinden kalkmadan verdiğim kahveyi alıp içmeye başladı. Bu akşam için çok teşekkür ederim sana borçlandım deyince yok abartma sende ne yaptık dedim. Normal muhabbet kısa sürede kız-erkek olayına dönmüştü. Betül turistik yerde büyümenin verdiği rahatlıkla konuşurken ben daha utangaçtım onun yanında. Bana kız arkadaşım olup olmadığını falan sorunca bende yok çıkmıyorum kimseyle dedim. Neden diye sorunca bağlanmak istemiyorum öyle denk geldiği gibi yaşamak daha güzel deyince Betül gülümseyerek vur kaçı seviyorsun sende o yüzden mi bu tür şeyler indiriyorsun dediğinde şok olmuştum. Aslında ne demek istediğini çok iyi anlamıştım ama belli etmemek adına neden bahse diyorsun diye çıkıştım tam bu anda pc nin ekranını bana doğru döndürüp bunlardan bahse diyorum deyip yeniden gülümsedi.

Bende erkek hali ne olcak onlar sonuçta zararsız şeyler arada izleyip gaza geliyorum dedim. Eee gaza gelince napıyorsun diye devam etti. Beni yavaşça köşeye sıkıştırmasına aslında kızmam lazımken ben içimden geldiği gibi cevaplar vererek sohbetten uzaklaşmaya çalışıyordum. Sonuçta bu kız kardeş gibi gördüğüm biriydi ve ileriye gitmesini istemiyordum. Gaza gelirsem elimizdeki hatunları yokluyorum onlarda olmazsa el arabasına talim ediyorum deyince kahkaha atarak en son ne zaman yaptın biriyle diye sormaya başladı. Artık baya ileriye gitmiştik yaşadıklarımı bilse kafayı yerdi Betül, bende normalde 3-4 gün önce bi pasifle yapmama rağmen baya oldu sanırım 1.5 aya yaklaştı dedim. Üzüldüm senin adına bence dikkat et gaza fazla gelme bu aralar tutamayız seni abazalıktan deyip bir filmi açtı. Bende merak etme alışık bünyem böyle uzun süre yapmamaya olmazsa sen okuldan bana bişey ayarlarsın kıyak yaparsın deyip yerimden kalkıp wc ye gittim.

Betül tamamen zıvanadan çıkmış haldeydi filmleri sırayla hızlandırılmış olarak izlediğini görebiliyordum.Ben içimden olayın durumunu sorgularken Betül birden oha var mı böyle bişey deyince ekranı dondurduğunu gördüm.Hafif yana gelip var tabiki bunlar falan ne olur deyince çok kalın bu ya bu kadın nasıl anal yapabiliyor hayret ettim deyip bana doğru döndü. Senin kide kalın mı peki diye sorunca yiyen bilir kalınlığını diyerek gülümsedim.Betül istediği cevabı alamamanın verdiği sinirle ayağa kalkıp bana doğru yaklaştı ve elini önüme attığı gibi penisimi sıkmaya başladı

Ben dur napıyorsun gören olur deyince de demek istiyorsun ama gören olur diye çekiniyorsun baksen azgın erkeğe diyerek pis pis gülümsemesi bendede son nokta olmuştu. Hemen Betülü itip önce pc yi kapadım ardındanda işyerinin kapısını kilitledim. Sonra elinden tuttuğum gibi arka bölmeye geçip perdeyi çektim ve karşımda duran Betülün önünde pantolon ve boxerımı aynı anda aşağı indirip kalın mıymış sen karar ver deyince Betül birden neye uğradığını bilemedi. Benden böyle bir şey beklemediği alenen belli oluyordu. Oha kalınmış seninki dedi hemen diz çöküp eliyle oynamaya bir yandanda arada bakıp kendince söylenmeye başladı.Betül oral yapmayı gayet iyi biliyordu gırtlağına kadar sokup çekerek penisime değişik hazlar vererek benide delirtiyordu resmen.

Bir sürede ben elleriyle başını tutup öne arkaya ağzında git gel yaptıktan sonra ayağa kaldırıp hızlı şekilde soymaya başladım. Sütyenini çıkardığımda göğüslerine bitmiştim. Elletmekten kocaman haldelerdi avuçlarımı dolduruyorlardı. Kot ve kilotunu da çıkartıp arkasından yaklaşıp ellerimle göğüslerini okşamaya başladım. Bir yandan göğüslerini sıkmam bir yandanda aletimle arkadan amının üstünde gidip gelmem Betülü de kudurtmuştu. Yaptığım ileri geri hareketleriyle Betül kendini tamamen bırakmış haldeyken kanepeye yatırıp amını yalamak istedim. Dilimle dokunmaya içinde gezinmeye başladım. Klitorisini ağzıma alıp çekiyor bir yandan da parmaklayarak elimle ileri geri hareketler yapıyordumki kısa sürede amı içinde inanılmaz bir kayganlık oldu.

Anlaşılan bizim kaşar kısa sürede zevke gelmiş boşalmıştı. Bacaklarını 2 yana ayırdığım gibi sessizce bekleyen Betülün amına aletimi denk getirip hafif hareketlerle dokunuyor arada sadece başını sokup geri çekiyordumki Betül sok artık diye inlemeye başladı. Benden daha abaza duruyorsun deyince şimdiye başkası olsa 1.kez boşalmıştı bile nasıl bir sabrın var deyince dedim ya ben zevk alarak yaparım o yüzden süre önemli değil benim için dememle bir anda yüklenip penisimin neredeyse hepsini bir hamlede amına sokuverdim.Betül dudaklarını ısırıp offf diye haykırıp elleriyle vücudumu cim dikledi o anki acıyla.Penisimin hepsi içindeydi ve hızlıca gidip geliyordum. Yaklaşık 5 dk kadar bu şeklde ellerimle bacaklarından tutup sert hareketlerle siktikten sonra kanepe ufak olduğundan bir bacağım yerde olması beni rahatsız etti. İçinden çıktığım gibi kenara çekip 4 ayak pozisyonuna getirdim ve hızlıca folloş olmuş deliğinin içinde kalın penisim olmasına rağmen rahatça gidip gelmeye başladım. Amı baya geniş olmasına rağmen üstten görünen göt deliği süper duruyordu.

Belini tutup seri şekilde arkadan amına giriyor arada aleti çıkartıp götünün üstünden sürterek tepkisini ölçmeye çalışıyordum. Betül artık tamamen uçmuş halde sok sok diye inlerken parmağımı göt deliğine sokmamla irkildi. Oraya değil deyip seninki çok kalın acıdan ölürüm demesinden daha önceden götten verdiğini anladım ve merak etme önceden yediğin belli ben de ustayım acıtmam asla dedim. Amını sikmenin yanında bir yandanda götünü hazırlamış 2 parmağım rahatça girer hale gelmişti. O an heyecanlanmış olsa gerek amı hafiften kurumaya başlayınca içinden çıkıp önüne dolandım ve aletimi yalaması için ağzına verdim. Betül iştahla yeniden kayganlaştırırken bende ellerimle götünü dahada açmayı sürdümdüm. Bir süre yalattıktan sonra tekrar arkasına geçerek penisimin başını deliğine hafifçe itmeye deliğin üstünden gidip gelmeye başladım. Yavaştan almam içindeki korkuyu atmasını sağladığı an yavaşça baskı yaparak başını itip itip çekmeye başladığım an belinden biraz daha bastırmamla başı bir anda içine girince Betül feryat etti ama hiçbir şekilde kaçmadı.

Kaşarlıkta baya ileri seviyede olmasından kaynaklıydı bence bu durum çünkü normalde öne doğru kaçması gerekiyordu acıdan dolayı.Bir süre o şekilde bekleyip yavaşça bir kez daha kendimi itince aletimde göt deliğini yararak dibe doğru ilerledi.Bu şekilde milim milim ilerleyip dibine ulaşınca artık hareketlenmeye başladım.Öne arkaya hareketler yapıyor arada hepsini çıkarıp tekrardan 1 hamlede içine girmem Betülü de çıldırtmaya başladı.Ne kadar bu pozisyonda kaldık tam hatırlayamıyorum ama ben iyice tempo kazanmış deliği artık hiç zorlamadan rahatça aletimi içinde gezdiriyorduki belinden tutup kucağıma aldığım gibi kanepeye üstümde Betül varken oturduğum an Betülde bildiklerini bana gösterircesine 2 ayağını yana açıp öne doğru eğilip kucağımda zıplamaya başladığında hünerleri benide benden almaya yetmişti.

Arada sertçe oturuyor sonra daire çizerek kalçasını oynatarak deliğin içinde gezintiye çıkarıyordu penisimi. Öyle tahrik olmuştum ki o an ellerimi kalçasına sertçe vurmaya başladım. Ben vurdukça Betülde azıyor hızını dahada arttırarak benimle beraber zevke ulaşıyordu sanki. 10 dk ya yakın bu şekilde kalmıştıkki artık boşal acımaya başladı deyince tekrardan kucağımda kaldırıp duvara doğru dayayıp hızlıca ardı ardına sokup çıkarmaya başladım. Bir amına bir götüne değişmeli sokup çıkarmaya başlayınca ahh lar ohh lar eşliğinde boşalıp sulanması ile Betül tekrardan doruğa ulaşmış oldu. Aletimi götüne tamamen sokutuğum an saçlarından çekip dudaklarına yumulup nerene boşalayım azgınım deyince ağzımda hissetmek istiyorum her şeyini demesi ile çok geçmeden istediği ana gelmiş oldum. Bir anda içinden çıkıp Betülü dizleri üstüne çöktürdüğüm gibi ağzına sokup gidip gelmeye başladım. Sertçe yapmam bile umrunda değildi Betülün istediği tek şey tüm döllerimi yutmaktı.

Ve beklediği an gerçekleştiğinde eliyle aletimi sıvazlarken bende olanca çoklukta tümünü ağzına boca etmiştim bile. Betül aletimi çıkartıp ağzında kısa süre döndürdüğü döllerimi bana gösterip bir hamlede yutup tekrardan penisime yumuldu. Orda kalanlarıda temizleyip çıkardığında harika bi erkeksin. Biraz acılı oluyor sanırım senle sevişmek ama bu zevk için o acı çekilir kesinlikle deyip ayağa kalktı. Dudaklarıma yumulup bana sorunca nasıldı diye bende çok zevk aldığımı gerçektende sexten anlayanla sex yapmanın bam başka bişey olduğunu söylemem onu dahada mutlu etti. Çırılçıplak kanepeye oturup kahve sigara molası vermiştikki Betülün ellerinin vücudumda gezmesi beni yeniden tahrik edince penisim sertleşmeye başladı. Bunu gören Betül yooo bugünlük bu kadar inan çok yoruldum ayrıca acı da oldu demesi hevesimi kaçırmıştı. O gece bir süre daha sohbet edip her hafta en az 1 kere onunla yapmayı planlayıp apartına bıraktım.